צבי גולדפינגר – אודות

צבי גולדפינגר הוא איש עסקים הפועל בתחום הנדל"ן והפיננסים. בין תחומי עיסוקו: ייעוץ משכנתאות והתנהלות פיננסית, קבוצות רכישה, קרקעות חקלאיות, השקעות נדל"ן ועוד. דרכו בעולם העסקים החלה בגיל צעיר, והוא פעיל בתחומים אלו מספר שנים.

חזונו הוא מתן כלים ללקוחות השונים ליצור נדל"ן במחירים הוגנים באזורי ביקוש, מתוך הבנה שלשם כך יש צורך בהגדלת היצע הקרקעות במדינת ישראל. כמו כן, השאיפה היא למתן כל המידע ללקוחות בתחום הנדל"ן, תוך שקיפות מלאה ושיתוף מקסימלי שלהם בעסקאות.

ניסיון מקצועי

  • חברת שכל – צבי גולדפינגר שימש כמנהל מערך המכירות בחברה. במסגרת תפקידו הוביל את מערך המכירות להישגים באמצעות כלים חדשניים המייעלים את הליכי גיוס הלקוחות. מהלכיו של גולדפינגר צירפו לחברת שכל לקוחות חדשים רבים ובמקביל הסבו ללקוחות החברה חיסכון כספי משמעותי.
  • בטוחה משכנתאות – הקים, ניהל והוביל בהצלחה את מערך ייעוץ המשכנתאות בחברה. עיקר עיסוקו של מערך זה הוא ייעוץ משכנתא ללקוחות שעומדים לבצע את הצעד המשמעותי בחייהם: רכישת דירה או נכס. ניסיונו של גולדפינגר בתחום המשכנתאות הביא לפיתוח כלים פיננסיים חדישים המאפשרים חיסכון מקסימלי ללקוחות. במסגרת תפקידו ערך גולדפינגר ניתוחים כלכליים מורכבים של המשק והביא באמצעותם לחיסכון של עשרות אלפי שקלים ללקוחות.
  • גאו נדל"ן – מנכ"ל החברה, העוסקת באיתור, ייזום והשבחת נדל"ן.

לאור הניסיון הרב שצבר בתחום המשכנתאות והייעוץ הפיננסי, מופיע גולדפינגר לעתים קרובות בכלי התקשורת המובילים, לרבות התקשורת המשודרת והכתובה, ומספק את דעתו המקצועית בתחום המשכנתאות והפיננסים בישראל.

השכלה

צבי גולדפינגר הנו בוגר תואר ראשון בכלכלה ובניהול (BA) מהמכללה למנהל. במהלך לימודיו, ניתן דגש לתחום המימון והפיננסים ופיתוח וייעול כלים פיננסיים.

צפו: צבי גולדפינגר מתראיין לכתבה בחדשות 2 בנושא הריבית: